KONST / Litografier / Litografi 15992004
nr 1599 2004
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Litografi, Utsikt mot slottet, Stämpelsignerad. Bildmått: 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:22:15
16/2 23:07:36
19 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund